Arrow LeftBack
Icon Ledelse

Przywództwo dla Menedżerów: 3 dni

In Person

Od czego rozpocząć budowanie atmosfery zaangażowania, w której członkowie twojego zespołu są pewni swoich umiejętności, zmotywowani do osiągania sukcesu oraz pełni entuzjazmu i inspiracji do dokonywania zmian? Odpowiedź na to pytanie poznasz w trakcie naszego szkolenia. Przewaga każdej firmy zaczna się innowacyjnego i kreatywnego podejścia jej pracowników. Program Leadership Training for Managers nauczy cię jak zaangażować twój zespół i zmaksymalizować jego wydajność.

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

Poznasz róznicę pomiędzy przywództwem personalnym, a organizacyjnym. Naucz się skutecznie komunikować cele, rozwijać skuteczne metody treningowe, nauczyć twoich pracowników odpowiedzialności, chwalić i doceniać ich sukcesy i taktownie rozmawiać o błędach. Zbudujesz atmosferę zaangażowania wykorzystując innnowacyjność oraz potencjał twojego zespołu.

Open book

Hvorfor du bør lære det

Spełnieni liderzy rozumieją, że od zaangażowania ich zespołu zależy dochód firmy. Jak dotąd wspólne badanie rynkowe prowadzone przez Dale Carnegie Training oraz MSW ARS Research dowiodło, że zespoły skuteczniej realizujące cele firmy przejawiają cztery kluczowe cechy: entuzjazm, pewność siebie, wewnętrzną motywację oraz inspirację. To szkolenie uczy liderów jak rozwijać zespół aby przejawiał te cztery cechy i miał pozytywny wpływ na dochody firmy.

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

To twoja okazja aby rozwinąć twój styl zarządzania umożliwiając rozwój tobie i twojej firmie. To szkolenie udoskonali twoje umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Ale co najważniejsze, pozwoli ci zbudować spójny i efektywny zespół złożony z ludzi gotowych osiągnąć nawet więcej, niż od nich oczekujesz!

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

The information you provide will be used in accordance with the terms of our privacy policy.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.