icon Åpne programmer

Przywództwo dla Menedżerów: 3 dni

Od czego rozpocząć budowanie atmosfery zaangażowania, w której członkowie twojego zespołu są pewni swoich umiejętności, zmotywowani do osiągania sukcesu oraz pełni entuzjazmu i inspiracji do dokonywania zmian? Odpowiedź na to pytanie poznasz w trakcie naszego szkolenia. Przewaga każdej firmy zaczna się innowacyjnego i kreatywnego podejścia jej pracowników. Program Leadership Training for Managers nauczy cię jak zaangażować twój zespół i zmaksymalizować jego wydajność.

Oversikt over programmer

To szkolenie ma na celu pomóc liderom w skutecznym angażowaniu ich zespołów i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań aby osiągać cele stawiane przez firmę. I oczywiście zwiększyć jej dochody.

Icon

Hva du vil lære

Poznasz róznicę pomiędzy przywództwem personalnym, a organizacyjnym. Naucz się skutecznie komunikować cele, rozwijać skuteczne metody treningowe, nauczyć twoich pracowników odpowiedzialności, chwalić i doceniać ich sukcesy i taktownie rozmawiać o błędach. Zbudujesz atmosferę zaangażowania wykorzystując innnowacyjność oraz potencjał twojego zespołu.

Icon

Hvorfor du bør lære det

Spełnieni liderzy rozumieją, że od zaangażowania ich zespołu zależy dochód firmy. Jak dotąd wspólne badanie rynkowe prowadzone przez Dale Carnegie Training oraz MSW ARS Research dowiodło, że zespoły skuteczniej realizujące cele firmy przejawiają cztery kluczowe cechy: entuzjazm, pewność siebie, wewnętrzną motywację oraz inspirację. To szkolenie uczy liderów jak rozwijać zespół aby przejawiał te cztery cechy i miał pozytywny wpływ na dochody firmy.

Icon

Hvordan det vil hjelpe deg

To twoja okazja aby rozwinąć twój styl zarządzania umożliwiając rozwój tobie i twojej firmie. To szkolenie udoskonali twoje umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Ale co najważniejsze, pozwoli ci zbudować spójny i efektywny zespół złożony z ludzi gotowych osiągnąć nawet więcej, niż od nich oczekujesz!

Registrer deg

Page 1
Next

Du har lagt til et program fra et annet sted

Du kan kun registrere eller legge til programmer i handlekurven fra ett sted om gangen
Det er greit! Du kan fortsatt registrere deg for dette programmet, så vil vi fjerne det forrige stedet, og erstatte det med det nye.

“Inaction breeds doubt and fear. Action breeds confidence and courage. If you want to conquer fear, do not sit home and think about it. Go out and get busy.”

Dale Carnegie
Dale Carnegie