Arrow LeftBack
Icon Ledelse

Przywództwo dla Menedżerów

In Person

Dzis, bardziej niż kiedykolwiek, kształtowanie działania organizacji i wpływanie na funkcjonowanie jej pracowników są najwyzszymi priorytetami. Poprzez ten program, kierownictwo twojej firmy przekształci się z menadżerów przestarzałego modelu w prawdziwych liderów, którzy inspirują, napełniaja energią i zmieniają, aby sprostać wyzwaniom jakie niesie jutro.

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

Odkryj 5 dzwigni Sukcesu Zarządzania i udoskonal proces Planowania w 8 krokach, które pozwolą ci zdefiniować i ustalić cele organizacji. Naucz się rozpoznawać w innych potencjał i poznaj efektywne techniki coachingu, aby pomóc im realizować ich własne cele. Odkrywaj procesy prowadzące do innowacji i wyznaczania odpowiednich ludzi do odpowiednych zadań.

Open book

Hvorfor du bør lære det

Liderzy, którzy wyznają pewne wartości kreują środowisko, w którym pracownicy są zmotywowani, a nie zmuszeni, aby dawać z siebie wszystko w pracy. Pewne wartości umacniają zaufanie i chęć do pracy zespołowej, prowadząc do bardziej spójnego, twórczego i konstruktywnego działania. Zdobędziesz umiejętności motywowania zespołów. Czy istnieje coś cenniejszego?

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

Zmaksymalizujesz swoje osiagniecia, staniesz się silniejszym liderem i dodasz więcej wartości w swojej organizacji. Staniesz się zwycięzcą, liderem, który strategicznie scala cele organizacji z celami indywidualnymi, tak aby obie drogi prowadziły do przełomowych osiagnięć.

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

The information you provide will be used in accordance with the terms of our privacy policy.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.