Arrow LeftBack
Icon Ledelse

Przywództwo dla Menedżerów

In Person

Dzis, bardziej niż kiedykolwiek, kształtowanie działania organizacji i wpływanie na funkcjonowanie jej pracowników są najwyzszymi priorytetami. Poprzez ten program, kierownictwo twojej firmy przekształci się z menadżerów przestarzałego modelu w prawdziwych liderów, którzy inspirują, napełniaja energią i zmieniają, aby sprostać wyzwaniom jakie niesie jutro.

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

Odkryj 5 dzwigni Sukcesu Zarządzania i udoskonal proces Planowania w 8 krokach, które pozwolą ci zdefiniować i ustalić cele organizacji. Naucz się rozpoznawać w innych potencjał i poznaj efektywne techniki coachingu, aby pomóc im realizować ich własne cele. Odkrywaj procesy prowadzące do innowacji i wyznaczania odpowiednich ludzi do odpowiednych zadań.

Open book

Hvorfor du bør lære det

Liderzy, którzy wyznają pewne wartości kreują środowisko, w którym pracownicy są zmotywowani, a nie zmuszeni, aby dawać z siebie wszystko w pracy. Pewne wartości umacniają zaufanie i chęć do pracy zespołowej, prowadząc do bardziej spójnego, twórczego i konstruktywnego działania. Zdobędziesz umiejętności motywowania zespołów. Czy istnieje coś cenniejszego?

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

Zmaksymalizujesz swoje osiagniecia, staniesz się silniejszym liderem i dodasz więcej wartości w swojej organizacji. Staniesz się zwycięzcą, liderem, który strategicznie scala cele organizacji z celami indywidualnymi, tak aby obie drogi prowadziły do przełomowych osiagnięć.

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.