icon Åpne programmer

Przywództwo dla Menedżerów

Dzis, bardziej niż kiedykolwiek, kształtowanie działania organizacji i wpływanie na funkcjonowanie jej pracowników są najwyzszymi priorytetami. Poprzez ten program, kierownictwo twojej firmy przekształci się z menadżerów przestarzałego modelu w prawdziwych liderów, którzy inspirują, napełniaja energią i zmieniają, aby sprostać wyzwaniom jakie niesie jutro.

Oversikt over programmer

Ten kurs zmienia manadzerów skupionych na taktyce w liderów oddanych komunikowaniu się, wdrazaniu i wspieraniu startegicznej wizji firmy.

Icon

Hva du vil lære

Odkryj 5 dzwigni Sukcesu Zarządzania i udoskonal proces Planowania w 8 krokach, które pozwolą ci zdefiniować i ustalić cele organizacji. Naucz się rozpoznawać w innych potencjał i poznaj efektywne techniki coachingu, aby pomóc im realizować ich własne cele. Odkrywaj procesy prowadzące do innowacji i wyznaczania odpowiednich ludzi do odpowiednych zadań.

Icon

Hvorfor du bør lære det

Liderzy, którzy wyznają pewne wartości kreują środowisko, w którym pracownicy są zmotywowani, a nie zmuszeni, aby dawać z siebie wszystko w pracy. Pewne wartości umacniają zaufanie i chęć do pracy zespołowej, prowadząc do bardziej spójnego, twórczego i konstruktywnego działania. Zdobędziesz umiejętności motywowania zespołów. Czy istnieje coś cenniejszego?

Icon

Hvordan det vil hjelpe deg

Zmaksymalizujesz swoje osiagniecia, staniesz się silniejszym liderem i dodasz więcej wartości w swojej organizacji. Staniesz się zwycięzcą, liderem, który strategicznie scala cele organizacji z celami indywidualnymi, tak aby obie drogi prowadziły do przełomowych osiagnięć.

Registrer deg

Page 1
Next

Du har lagt til et program fra et annet sted

Du kan kun registrere eller legge til programmer i handlekurven fra ett sted om gangen
Det er greit! Du kan fortsatt registrere deg for dette programmet, så vil vi fjerne det forrige stedet, og erstatte det med det nye.

“Inaction breeds doubt and fear. Action breeds confidence and courage. If you want to conquer fear, do not sit home and think about it. Go out and get busy.”

Dale Carnegie
Dale Carnegie