Arrow LeftBack
Icon Dale Carnegie Course

Strictly Business: The Dale Carnegie Immersion Seminar

In Person

Podczas gdy wielu ludzi sądzi, ze posiadło kluczowe cechy, piąć się po szczeblach kariery, dzieki temu doświadczeniu nawet najlepsi i najbystrzejsi odkryją szansę na wzrosy i ulepszenie. Ambitni liderzy wszelkich profesji nauczą się łączyć z innymi i osiągać wyższą produktywność. Inspirujące seminarium jest doświadczeniem zmieniającym życie dla ludzi biznesu, światowych liderów i wszystkich którzy marzą, żeby stać sie najlepszymi z możliwych.

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

Naucz się jak odnieść sukces jako mówca zwiększając swój wpływ na innych i umacniając kluczowe relacje. Udoskonal sposób rozwiązywania problemów i odkryj sposoby jak utrzymać pozytywny stosunek do zmian i wyzwań. Odkrywaj sposoby rewitalizacji swojej kariery, buduj pewność siebie i przełam bariery by w sposób zamierzony stworzyć zrównoważoną przyszłość.

Open book

Hvorfor du bør lære det

To seminarium pomoże ci udoskonalić umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu na dzisiejszym pełnym rywalizacji rynku pracy. Nauczysz się radzić sobie z ludźmi w sposób bardziej profesjonalny i dotrzymywać kroku w szybko zmieniających się warunkach pracy. Ten kurs jest optymalnym rozwiazaniem dla ludzi, którzy aspirują do miana najlepszych w swoich zawodach.

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

Co więcej, wyjdziesz z planem wdrożenia tych swieżych wizji z energią i wigorem tak potrzebnymi by funkcjonować w dzisjeszych czasach na środku sceny. Rozważ trzydniowy program odnowienia kariery!

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

The information you provide will be used in accordance with the terms of our privacy policy.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.