icon Åpne programmer

Strictly Business: The Dale Carnegie Immersion Seminar

Podczas gdy wielu ludzi sądzi, ze posiadło kluczowe cechy, piąć się po szczeblach kariery, dzieki temu doświadczeniu nawet najlepsi i najbystrzejsi odkryją szansę na wzrosy i ulepszenie. Ambitni liderzy wszelkich profesji nauczą się łączyć z innymi i osiągać wyższą produktywność. Inspirujące seminarium jest doświadczeniem zmieniającym życie dla ludzi biznesu, światowych liderów i wszystkich którzy marzą, żeby stać sie najlepszymi z możliwych.

Oversikt over programmer

Ten kurs pozwoli ci usprawnić umiejętnosci niezbędne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu, włączając w to przekonującą komunikację, kreowanie rozwiazań pojawiajacych się problemów i utrzymywać entuzjastyczne i pewne siebie nastawienie.

Icon

Hva du vil lære

Naucz się jak odnieść sukces jako mówca zwiększając swój wpływ na innych i umacniając kluczowe relacje. Udoskonal sposób rozwiązywania problemów i odkryj sposoby jak utrzymać pozytywny stosunek do zmian i wyzwań. Odkrywaj sposoby rewitalizacji swojej kariery, buduj pewność siebie i przełam bariery by w sposób zamierzony stworzyć zrównoważoną przyszłość.

Icon

Hvorfor du bør lære det

To seminarium pomoże ci udoskonalić umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu na dzisiejszym pełnym rywalizacji rynku pracy. Nauczysz się radzić sobie z ludźmi w sposób bardziej profesjonalny i dotrzymywać kroku w szybko zmieniających się warunkach pracy. Ten kurs jest optymalnym rozwiazaniem dla ludzi, którzy aspirują do miana najlepszych w swoich zawodach.

Icon

Hvordan det vil hjelpe deg

Co więcej, wyjdziesz z planem wdrożenia tych swieżych wizji z energią i wigorem tak potrzebnymi by funkcjonować w dzisjeszych czasach na środku sceny. Rozważ trzydniowy program odnowienia kariery!

Registrer deg

Page 1
Next

Du har lagt til et program fra et annet sted

Du kan kun registrere eller legge til programmer i handlekurven fra ett sted om gangen
Det er greit! Du kan fortsatt registrere deg for dette programmet, så vil vi fjerne det forrige stedet, og erstatte det med det nye.

“Inaction breeds doubt and fear. Action breeds confidence and courage. If you want to conquer fear, do not sit home and think about it. Go out and get busy.”

Dale Carnegie
Dale Carnegie