icon Åpne programmer

Osiąganie mistrzostwa w wystąpieniach publicznych

Dale Carnegie napisał ksiazkę na temat przemówień publicznych, zawierajacą techniki zmieniające nerwowych poczatkujących mówców w pewnych siebie profesjonalistów. Teraz ty i twoi koledzy możecie sięgnąć po te techniki, zaprojektowane specjalnie dla ludzi z małym lub żadnym doświadczeniem w przemówieniach publicznych . Zaczniesz od podstaw, takich jak poznawanie swoich słuchaczy i planowanie wystąpienia. Następnie będziesz gotowy aby stanąć i wygłosić swoje przemówienie, używają świadomie głosu, gestów i swoich pomysłów, by stworzyć wywierajacą wrażenie prezentacje.

Oversikt over programmer

Ten kurs zamienia ludzi z typowymi lękami związanymi z publicznym przemawianiem w nienagannych profesjonalistów, komunikujących swoje pomysły z pewnością siebie i entuzjazmem.

Icon

Hva du vil lære

Używając zawsze skutecznego schematu prezentacji, nauczysz się przeszukiwać źródła i organizować swoją prezentacje. Przećwiczysz mówienie z przekonaniem i pewnością siebie, używajac technik modulacji głosu i mowy ciała aby wywierać odpowiednie wrażenie. Odkryj proste metody obsługi urządzeń nagłaśniających. Bez trudu pokieruj dyskusją po prezentacji.

Icon

Hvorfor du bør lære det

Zdolnosć publicznego przemawiania jest kluczowym składnikiem sukcesu w każdym zawodzie. Ten kurs jest podróżą ku samodoskonaleniu się. Dzięki użyciu technik wideo/ nagrywaniu będziesz świadkiem jak twoja nerwowość topnieje, i zmieniasz sie z nowicjusza w nienagannego i pewnego siebie mówcę.

Icon

Hvordan det vil hjelpe deg

Dzięki zindywidualizowanym/bezpośrednim/osobistym wskazówkom nie tylko udoskonalisz swoje umiejetności, ale także odkryjesz i ulepszysz swój styl prezentacji. Będziesz w stanie obserwować jak ten styl rozwija się dzieki kolejnym nagraniom twojej prezentacji. Będziesz mógł zatrzymać nagrania swoich prezentacji i użyć, gdy uznasz, ze potrzebujesz odświeżyć swoja wiedzę z kursu.

Registrer deg

Page 1
Next

Du har lagt til et program fra et annet sted

Du kan kun registrere eller legge til programmer i handlekurven fra ett sted om gangen
Det er greit! Du kan fortsatt registrere deg for dette programmet, så vil vi fjerne det forrige stedet, og erstatte det med det nye.

“Inaction breeds doubt and fear. Action breeds confidence and courage. If you want to conquer fear, do not sit home and think about it. Go out and get busy.”

Dale Carnegie
Dale Carnegie