Arrow LeftBack
Icon Presentasjon

Osiąganie mistrzostwa w wystąpieniach publicznych

In Person

Dale Carnegie napisał ksiazkę na temat przemówień publicznych, zawierajacą techniki zmieniające nerwowych poczatkujących mówców w pewnych siebie profesjonalistów. Teraz ty i twoi koledzy możecie sięgnąć po te techniki, zaprojektowane specjalnie dla ludzi z małym lub żadnym doświadczeniem w przemówieniach publicznych . Zaczniesz od podstaw, takich jak poznawanie swoich słuchaczy i planowanie wystąpienia. Następnie będziesz gotowy aby stanąć i wygłosić swoje przemówienie, używają świadomie głosu, gestów i swoich pomysłów, by stworzyć wywierajacą wrażenie prezentacje.

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

Używając zawsze skutecznego schematu prezentacji, nauczysz się przeszukiwać źródła i organizować swoją prezentacje. Przećwiczysz mówienie z przekonaniem i pewnością siebie, używajac technik modulacji głosu i mowy ciała aby wywierać odpowiednie wrażenie. Odkryj proste metody obsługi urządzeń nagłaśniających. Bez trudu pokieruj dyskusją po prezentacji.

Open book

Hvorfor du bør lære det

Zdolnosć publicznego przemawiania jest kluczowym składnikiem sukcesu w każdym zawodzie. Ten kurs jest podróżą ku samodoskonaleniu się. Dzięki użyciu technik wideo/ nagrywaniu będziesz świadkiem jak twoja nerwowość topnieje, i zmieniasz sie z nowicjusza w nienagannego i pewnego siebie mówcę.

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

Dzięki zindywidualizowanym/bezpośrednim/osobistym wskazówkom nie tylko udoskonalisz swoje umiejetności, ale także odkryjesz i ulepszysz swój styl prezentacji. Będziesz w stanie obserwować jak ten styl rozwija się dzieki kolejnym nagraniom twojej prezentacji. Będziesz mógł zatrzymać nagrania swoich prezentacji i użyć, gdy uznasz, ze potrzebujesz odświeżyć swoja wiedzę z kursu.

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

The information you provide will be used in accordance with the terms of our privacy policy.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.