Arrow LeftBack
Icon Presentasjon

Skuteczne Prezentacje

In Person

Skuteczna komunikacja jest kluczowa w każdej sytuacji. Niezależnie od tego czy próbujesz przekonać swoich kolegów, sprzedać coś klientowi czy zmotywować zespół to właśnie od mocy twoich słów zależy to czy odniesiesz sukces czy poniesiesz porażkę. To szkolenie uczy jak prawidłowo przeprowadzić prezentację i pokazać się przed szeroką publicznością!

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

Naucz się komunikować z przekonaniem, zachowywać się naturalnie oraz przekazać skomplikowany materiał w prosty i zrozumiały sposób. Naucz się jak budować swoją wiarygodność poprzez pewność siebie i entuzjazm. Poznaj techniki jak wyjść zwycięsko z trudnych sytuacji, rozpalać ludzi oraz dopasować się do zmian!

Open book

Hvorfor du bør lære det

Od 1912 roku, Dale Carnegie wyposaża przedsiębiorców do sprawnego zarządzania biznesem. To szkolenie zapewni ci umiejętności niezbędne do przemawiania z przekonaniem do każdego rodzaju publiczności. Poznasz sprawdzone metody i techniki rozwiające twoje prezentacje oraz przynoszące stałe, pozytywne rezultaty.

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

To doświadczenie, które robi wyraźną różnicę jeśli chodzi o wyniki. Publiczność będzie cię postrzegać jako przygotowaną, dobrze poinformowaną i pewną siebie osobę. Dostrzeżesz realne rezultaty w sposobie komunikacji, twoim osobistym i zawodowym wizerunku, a w końcu również w dochodach.

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

The information you provide will be used in accordance with the terms of our privacy policy.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.