Arrow LeftBack
Icon Kommunikasjon

Pokolenie. Next

In Person

Dale Carnegie for Young Adults przygotowuje młodych ludzi do wejścia w dorosły świat. Szkolenie wyposaża w narzędzia potrzebne do ustalenia i osiągnięcia celów oraz do uwolnienia pełnego potencjału w szkole, domu i pracy. Program kursu konsultowany był ze studentami i obejmuje osiem trzygodzinnych, interaktywnych sesji, które obejmują scenki z realnyc sytuacji oraz odgrywanie ról.

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

To szkolenie skupia się na pięciu kluczowych dziedzinach niezbędnych do osiągnięcia sukcesu: budowanie pewności siebie, poprawa umiejętności komunikacji, rozwój umiejętności międzyludzkich, praca zespołowa oraz przywództwo i efektywne metody zarządzania. Każda z dziedziń rozwija umiejętności przydatne w ciągu całego życia - w pracy i poza nią.

Open book

Hvorfor du bør lære det

Dzisiejszy świat jest bardziej złożony, wymagający i nastawiony na rywalizację niż kiedykolwiek wcześniej. Młodzi ludzie muszą umieć znaleźć równowagę pomiędzy szkołą, pracą i życiem osobistym planując przy tym swoją przyszłość. Szkolenie Dale Carnegie for Young Adults pozwala nastolatkom nabrać pewności siebie i lepiej radzić sobie z presją i stresem.

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

Absolwenci szkolenia mówią nam, że nowonabyte umiejętności pomogły im skupić się na osiąganiu celów. Czują, że podejmują lepsze decyzje w trudnych sytuacjach i stawiają czoła wyzwaniom z pozytywnym nastawieniem. Są też przekonani, ze stali się bardziej przekonujący w rozmowach i pewni siebie przed rozmowami kawlifikacjnymi do pracy i na studia.

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

The information you provide will be used in accordance with the terms of our privacy policy.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.