Arrow LeftBack
Icon Ledelse

Jak się komunikować z dyplomacją i taktem

In Person

Ten program pomoże ci mieć realny wpływ na rezultaty oraz nawiązywać współpracę poprzez taktowną, dyplomatyczną komunikację. Nauczysz się, że obstawanie przy swoim nie musi nikogo urazić. Wręcz przeciwnie, dzięki taktowi tylko wzmocni twoje stosunki oraz przyniesie pozytywne rezultaty poprzez efektywną komunikację. Dyplomatyczna komunikacja to nie tylko lepszy wizerunek zawodowy, ludzie po prostu zaczną cię lubić!

Se sted og dato
Head with lightbulb

Hva du vil lære

Rozwiń elastyczność w swoim sposobie komunikacji i przejdź od zamiarów do działania. Naucz się kontrolować swoje "punkty zapalne", odpowiadać zamiast po prostu instynktownie reagować oraz pozostawać spokojnym w obliczu krytyki. Unikaj konfliktów zachowując spokój w trudnych sytuacjach.

Open book

Hvorfor du bør lære det

Zdobędziesz swobodę i zręczność w radzeniu sobie z nowymi lub trudnymi sytuacjami. Nauczysz się robić dobre wrażenie, mówić szczerze i z przekonaniem, kontrolowac emocje, krytykować i przyjmować krytykę w konstruktywny sposób oraz przedstawiać się jako osobę silną, ale nie zawstydzającą innych. Przede wszystkim jednak, dowiesz się jak komunikować się w sposób, który nikogo nie obraża i nie prowadzi do konfliktu.

Person standing next to flag

Hvordan det vil hjelpe deg

To szkolenie rzuci nowe światło na twoje mocne i słaby strony w komunikacji. Nauczysz się nie zgadzać w taktowny sposób. Stawiając czoła trudnym sytuacjom w dyplomatyczny i asertywny sposób stworzysz obraz silnego i rozsądnego lidera.

Datoer for kommende kurs

Velg en plassering ovenfor for å finne kursdatoer i ditt område. 

Finner du ikke en dato som passer for deg? Vil du ha dette programmet for organisasjonen eller teamet ditt? Kontakt oss for mer informasjon.

The information you provide will be used in accordance with the terms of our privacy policy.

Thank you! A representative will contact you shortly about your inquiry.