icon Танхимын сургалт

Etkileme ve İkna

Dale Carnegie Course'un gücünü iş programınız için tasarlanmış bir biçimde yaşamak için bu fırsatı sakın kaçırmayın. Dünyanın en başarılı iş liderlerinin saflarına katılmaya yönelik ilk adımınızı atın.

Хөтөлбөрийн тойм

Bu eşsiz iki günlük seminer, günümüzün rekabetçi iş hayatında mükemmelleşmesi gereken becerileri öğrenmenize yardımcı olacaktır. İnsanları daha profesyonelce idare etmeyi ve hızla değişen işyeri koşullarına ayak uydurmayı öğreneceksiniz. Seminer bittikten sonra, ikna edici bir iletişim kuran, yaratıcı şekilde problem çözen ve akıllıca risk alma görevini yerine getirecek donanıma sahip olacaksınız.

Icon

Cуралцах зүйлс

Program başarı ilkelerini vurguluyor ve bunları her gün nasıl uygulayacağınızı gösteriyor. PROGRAMIN HEDEFLERİ - İnsanlarla Uzun Vadeli İlişki Kurma Sanatı - İşbirliği Kazanmak - Dostluk Kurun ve Güvenilirlik Kazanın - Güvenle İletişim Kurun - Etkileme ve İkna Gücü - 'Nice Guys' İlk Bitir

Icon

Яагаад хэрэгтэй вэ

Dünyaca ünlü Dale Carnegie Course'a her zaman katılmak istemişsinizdir ancak bunu yapmak için zamanınız yeterince olmayabilir. Harika bir haberimiz var. Sizin gibi yoğun insanlar için, zaman aralıklı programda öğretilen temel iş becerilerini ele aldık ve bunları bir aksiyon dolu 2 günlük seminerde topladık.

Icon

Гарах үр дүн

Kimler Katılmalı: Performansını en üst düzeye çıkarmak, daha güçlü lider olmak ve kurumuna daha fazla değer katmak isteyen her düzeyde çalışanlar. Başvuru için telefon: Sn Hülya ARSLAN / (0530) 4551080 Merkez Ofis: (0216) 5044736 Ankara için telefon: Gamze HIZIR / +90 (505) 9375870

Энэ хөтөлбөрт бүртгүүлэх

Page 1
Next

Таны оруулсан хөтөлбөр өөр өөр газраас бүртгэгдсэн байна

Та зөвхөн нэг байршлаас хөтөлбөр оруулах ба зарим хөтөлбөр давхацсан байх талтайг анхаарна уу
Санаа бүү зов. Та бүртгэлээ үргэлжлүүлж болно. Та сонгосон нэг байршилдаа хөтөлбөрт хамрагдах боломжтой тул бусад бүртгэлийг таны сонголтоор цуцлах боломжтой.

“Inaction breeds doubt and fear. Action breeds confidence and courage. If you want to conquer fear, do not sit home and think about it. Go out and get busy.”

Dale Carnegie
Dale Carnegie